TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

İmalat Sanayi Finansman Destek Programı 2022 Yılı Başvuruları Sona Erdi
11 Ağustos 2022 Perşembe

Değerli Kamuoyu,


Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2022 Yılı İmalat Sanayi Finansman Destek Programı kapsamında proje başvuruları (5 Ağustos 2022 online başvuru son tarih), 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 17:30 itibariyle sona ermiştir. İmalat Sanayi Finansman Destek Programı Kapsamında Ajans’a toplam 88 proje başvurusu teslim edilmiştir.


10 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 17:30’da Ajans hizmet binası ve yatırım destek ofislerinin kapıları kapatılmış ve o an itibariyle Ajans hizmet binası ve yatırım destek ofisleri içerisinde bulunan proje başvuruları dışında proje taahhütname kabulü yapılmamıştır. Değerlendirme süreci sonunda başarılı proje listesinde yer alacak projelere toplam 25 milyon TL’lik finansman desteği sağlanması öngörülmektedir.


Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinden Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2022 yılı İmalat Sanayi Finansman Destek Programına ilgi göstererek proje başvurusunda bulunan kurum, kuruluş ve işletmelere teşekkür eder, bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.Saygılarımızla,ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI