TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

ENHANCER Hibe Programları Ağustos Ayı Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantıları Takvimi
28 Temmuz 2021 Çarşamba

Avrupa Birliği tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonuyla yürütülen “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Entegrasyon İçin Girişimcilik Kapasitelerinin İyileştirilmesi (ENHANCER) Projesi” kapsamında açıklanan hibe programlarından ikisi için “Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantıları” düzenlenmektedir.


Bu toplantılarla, potansiyel başvuru sahiplerinin başvuru hazırlığı sürecinde oluşabilecek sorularına doğrudan destek verilmesi planlanmaktadır. Her iki hibe programı için hedef iller ikişer gruba ayrılmıştır ve ilgili kurumların sadece kendi illeri için yapılan toplantıya katılması gerekmektedir.


Kayseri’deki paydaşların katılabileceği çevrimiçi toplantıların tarihleri şöyledir:


Girişimcilik Ekosistem Kuruluşları Kapasite Geliştirme Hibe Programı

·4 Ağustos 2021-10:30


https://icmpd.zoom.us/webinar/register/WN_w-VJwSIpR1my6cHk3om2zA


Ortak Kullanım Tesisleri Hibe Programı

·11 Ağustos 2021-10:30


https://icmpd.zoom.us/webinar/register/WN_sNEAopRsQSSkmxfoxl32kQ


Programlar “Webinar” formatında gerçekleştirilecek olup Türkçe gerçekleştirilecektir, aynı zamanda İngilizce ve Arapça çeviri sağlanacaktır. Kurumların sorularını webinarlardan öncegrants@icmpd.orgadresine yönlendirmeleri tavsiye edilmekle birlikte oturum sırasında soru yöneltmek de mümkün olacaktır.