TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

2012 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Sivas İl Özel İdaresi İle Sözleşme İmzalandı.
27 Eylül 2012 Perşembe

2012 Yılı Teknik Destek Programı 2. Döneminde başarılı bulunan teknik destek talepleri ile sözleşmeler imzalanmaya devam etti. TR72-12-TD-02/002 Referans numaralı Sivas İl Özel İdaresi’nin başvuru sahibi olduğu “BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM (AUTOCAD) EĞİTİMİ” teknik destek talebi için 25 Eylül 2012 tarihinde sözleşme imzalandı.

Alınacak eğitim ile Sivas İl Özel İdaresi’nde çalışmakta olan teknik personelin bilgisayar destekli çizim konusunda bilgilerini artırması hedeflenmektedir. Eğitime Sivas İl Özel İdaresi’nde çalışan mühendis ve tekniker olmak üzere 20 kişinin katılımı beklenmektedir.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2012 Yılı Teknik Destek Programı’na başvuruların yıl sonuna kadar açık kalması planlanıyor. Söz konusu programa kamu kurumları ve STK’lar başta olmak üzere kar amacı gütmeyen kurumlar başvuruda bulunarak Ajans’tan destek talebinde bulunabilirler. Programla ilgili detaylı bilgi ve program başvuru formuna Ajans internet sitesinden (www.oran.org.tr) erişilebilmektedir.