TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

2012 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Sivas İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü İle Sözleşme İmzalandı.
27 Eylül 2012 Perşembe

2012 Yılı Teknik Destek Programı 2. Döneminde başarılı bulunan teknik destek talepleri ile sözleşmeler imzalanmaya devam etti. TR72-12-TD-02/008 Referans numaralı Sivas İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün başvuru sahibi olduğu “Çalışanlarımız Kendi Becerilerini Geliştiriyor” başlıklı teknik destek talebi için 25 Eylül 2012 tarihinde sözleşme imzalandı.

Alınacak eğitim ile Sivas İl Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü bünyesinde çalışan 90 personelin kişisel gelişimlerine katkı sağlanması, yenilikçi, modern teknolojilere ve tekniklere daha kolay uyum sağlayabilen, çağdaş, stres yönetimi ve öfke kontrolü yapabilen, ikna yeteneği gelişmiş bireyler olmaları hedeflenmektedir.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2012 Yılı Teknik Destek Programı’na başvuruların yıl sonuna kadar açık kalması planlanıyor. Söz konusu programa kamu kurumları ve STK’lar başta olmak üzere kar amacı gütmeyen kurumlar başvuruda bulunarak Ajans’tan destek talebinde bulunabilirler. Programla ilgili detaylı bilgi ve program başvuru formuna Ajans internet sitesinden (www.oran.org.tr) erişilebilmektedir.