TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

TİM İnovaLİG 2016 Yarışması İçin Başvurular Başladı
10 Mayıs 2016 Salı
 10.05.2016

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından yürütülen İnovaLİG programının bu yıl 3.sü gerçekleştirilecektir.

İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfalık kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İnovaLİG sayesinde firmaların orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmelerine ve gözlemlemelerine imkân sağlanmaktadır. İnovaLİG özellikle ihracatçı firmaların 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutmakta ve 2023'e giden vizyonu belirlemektedir.

Bu kapsamda firmaların hem inovasyon gelişimlerini görmeleri, hem de küresel şampiyona heyecanına ortak olmaları için ücretsiz kayıt olunabilen İnovaLİG 2016'ya katılmaya davet etmekteyiz.

İlgilenen firmalar 31 Mayıs 2016 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2016’ya katılabilirler.5 Aşamada İnovaLİG

  1. Aşama: www.inovalig.com web sitesine girilerek “Kayıt Ol” linkine tıklanır.
  2. Aşama: Yalnızca firma bilgisi ve yetkili iletişim bilgilerinin girileceği çok kısa “Online Başvuru Formu” doldurulur.
  3. Aşama: Ön kayıt sürecinin kapanmasından sonra firmalara online kapsamlı inovasyon değerlendirme anketi iletilir.
  4. Aşama: İnovasyon değerlendirme anketini tamamlayan her katılımcı firma yaklaşık 100 sayfalık bir rapora sahip olur.
  5. Aşama: Firmalar, inovasyon değerlendirme sonuçlarına göre sıralanır.