TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

TechAnkara Proje Pazarı 2019 Başvuruları Açıldı
20 Eylül 2019 Cuma

Ankara Kalkınma Ajansıkoordinasyonunda, Ankara’daki teknoloji geliştirme bölgeleri, organize sanayi bölgeleri, üniversiteler, AR-GE kurumları, kuluçka merkezleri ve girişimcilik ekosistemi paydaşları ile işbirliği içinde 2011 yılından bu yana düzenlenenTechAnkara Proje Pazarıbu yıl18 Kasım 2019 Pazartesigünü gerçekleştirilecektir.

İleri teknolojiveyüksek katma değerodaklı girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini ve inovatif ürünlerin ticarileşmesini sağlamak, projelerin bölgesel, ulusal ve uluslararası alanda yer edinmesini temin etmek amacıyla düzenlenen etkinlik bu yıldokuzuncukez düzenlenecektir.

Başvurular için son gün 4 Ekim

Projesini sergilemek isteyen girişimcilerin veya projeleri yakından incelemek isteyen ziyaretçilerinwww.ankaraprojepazari.cominternet adresi üzerinden girişimci veya ziyaretçi başvurusu yapması gerekmektedir.

TechAnkara Proje Pazarı 2019’da yer almak isteyenproje sahibi girişimciler içinson başvuru tarihi 4 Ekim 2019Cuma (TSİ 23:59)’dır.

Alanında uzman değerlendirici heyetinin belirleyeceği ilk 100 yenilikçi proje 18 Kasım 2019 Pazartesi günü düzenlenecek etkinlikte sergilenecek, aynı gün proje sahipleri ulusal ve uluslararası yatırımcılar ve iş çevreleri ile bir araya getirilecektir.

Girişimcilere özel ödüller

Etkinlik sayesinde sağlık teknolojilerinden giyilebilir teknolojilere, savunma sanayiinden endüstri 4.0 uygulamalarına kadar çeşitli alanlardakiyerli ve milli projeleriçin kaynak ve pazar bulma, ticarileşme ve işbirliği fırsatları ortaya çıkacaktır. Ayrıca başarılı projelere, birebir mentörlük, yurtdışı pazarlara giriş gibiteknoloji ticarileştirmeodaklı ödüller sunulacak.

İlk 10’da yer alacak ve etkinlik günü yatırımcı sunumlarında ilk 3’e seçilecek olan girişimciler Ankara’daki teknoparklardabir yıl boyunca ücretsiz ofisödülü kazanacak. Bir girişimcininmesleki eğitimözel ödülü, bir girişimcininteknik eğitimözel ödülü alacağı etkinlikte ilk 10’da yer alacak girişimciler TechAnkara Hızlandırıcı Programı’na katılım hakkı kazanacak. Ayrıca ilk 100'de yer alacak olan proje sahiplerine, Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonunda ve TechAnkara markası altında katılım sağlananyurtiçi ve yurt dışı B2B etkinliklerinde öncelikli katılım hakkısağlanacaktır

Etkinlikte gün boyunca yatırımcılar, mentorlar, sektörlerinde öncü firmalar girişimcilerleikili görüşmelergerçekleştirecektir.

Detaylı Bilgi ve İletişim

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi ve gelişmeler içinwww.ankaraprojepazari.comweb adresini takip edebilir;tapp@ankaraka.org.tre-posta veya Ankara Kalkınma Ajansı'nın0312 310 03 00numaralı telefonun kanalıylaAnkara Yatırım Destek Ofisiile iletişime geçebilirsiniz.