TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2012 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Sivas İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde Çalışanlarımız Kendi Becerilerini Geliştiriyor Eğitimi Tamamlandı.
19 Kasım 2012 Pazartesi
Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülmekte olan 2012 yılı Teknik Destek Programına başvurular devam ediyor. Ajans tarafından yürütülmekte olan programa 1. ve 2. dönemde toplam  19 destek başvurusunda bulunuldu. 1. dönem başvurularından 8 destek talebi, 2. Dönem başvurularından 7 destek talebi Ajans tarafından desteklenmeye uygun değerlendirilerek ilgili kurumlara teknik destekler verildi. 3. dönem başvurularının ise değerlendirme süreci devam ediyor.

2012 Yılı Teknik Destek Programı 2. Dönem başvuruları kapsamında teknik destek talebi Ajans tarafından başarılı bulunan Sivas İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışanlarına 5-16 Kasım 2012 tarihleri arasında 10 gün süreyle “Çalışanlarımız Kendi Becerilerini Geliştiriyor”  adlı eğitim verildi.  “Etkili iletişim ve insanları tanıma sanatı'', “Proaktif düşünce ve liderlik”, “Stres yönetimi'' gibi konulardaki eğitimi başarı ile tamamlayan personele sertifikaları verildi. Programın kapanış toplantısı Sivas Vali Yardımcısı Vefa KAYA, Sivas İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan ASLAN, müdürlük personeli ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı uzmanı Ahmet SAĞIT’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2012 Yılı Teknik Destek Programına başvurular yılsonuna kadar açık kalacaktır. Söz konusu programa  kamu kurumları ve STK’lar başta olmak üzere kar amacı gütmeyen kurumlar başvuruda bulunarak Ajanstan destek talebinde bulunabilirler. Programla ilgili detaylı bilgi ve program başvuru formuna Ajans internet sitesinden (www.oran.org.tr) erişilebilmektedir.