TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı 2012 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında MÜSİAD Kayseri Şubesi Üyelerine Yeni Türk Ticaret Kanunu Eğitimi Verildi
5 Eylül 2012 Çarşamba
Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülmekte olan 2012 yılı Teknik Destek Programına başvurular devam ediyor. Ajans tarafından yürütülmekte olan programa 1. ve 2. dönemde toplam  19 destek başvurusunda bulunuldu. 1. dönem başvurularından 8 destek talebi Ajans tarafından desteklenmeye uygun değerlendirilerek ilgili kurumlara teknik destekler verildi. 2. dönem başvurularının ise değerlendirme süreci devam ediyor.

2012 Yılı Teknik Destek Programı 1. Dönem başvuruları kapsamında teknik destek talebi Ajans tarafından başarılı bulunan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi üyeleri ve çalışanlarından oluşan 60 kişilik gruba 27-30 Ağustos 2012 tarihleri arasında “Yeni Türk Ticaret Kanunu Uygulama Yöntemleri Eğitimi” verildi. Düzenlenen eğitim sonunda katılımcılara katılım sertifikaları verildi. 

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2012 Yılı Teknik Destek Programına başvuruların yılsonuna kadar açık kalması planlanıyor. Söz konusu programa  kamu kurumları ve STK’lar başta olmak üzere kar amacı gütmeyen kurumlar başvuruda bulunarak Ajanstan destek talebinde bulunabilirler. Programla ilgili detaylı bilgi ve program başvuru formuna Ajans internet sitesinden (www.oran.org.tr) erişilebilmektedir.