TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

2021 Yılı Yozgat Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı Teknik Yardım Masası Duyurusu
20 Ağustos 2021 Cuma

Başvuru süreci devam etmekte olan “Yozgat Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı” kapsamında, Ajans’a proje başvurusunda bulunmak isteyen kurum yetkililerinin projeleri ile ilgili sorularının birebir Ajans uzmanlarıyla görüşülerek cevaplanacağı çevrimiçi teknik yardım masaları kurulacaktır.


Teknik Yardım Masalarında, hazırlanan projelerin niteliğine ve içeriğine ilişkin herhangi bir kontrol yapılmayacak olup yalnızca başvuru formu ve eklerine ilişkin anlaşılmayan hususların açıklanması ve başvuru sırasında gerekli diğer belgelerin istenilen şekilde hazırlanması ile varsa başvuru sürecinde KAYS kullanımında karşılaşılan sorunlara yönelik birebir bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle, teknik yardım hizmetinden faydalanabilmek için proje teklifinin taslak olarak tamamlanmış ve/veya belirli bir aşamaya getirilmiş olması gerekmektedir.


Teknik Yardım Masası faaliyetine katılmak isteyen başvuru sahiplerinin 24 Ağustos 2021 Salı 17:00’a kadar aşağıdaki link aracılığıyla randevu kaydı yaptırmaları gerekmektedir;


Kayıt Linki: https://forms.gle/qjv4TiBUc2Q6Rwie8


Kayıt yapılması sonrasında projeleri özelinde ilgili kişilere hangi gün ve tarihte teknik yardım masası hizmeti verileceği telefon ve/veya mail ile bildirilecektir(Bu nedenle kayıt formuna telefon ve mail adresinin doğru yazıldığına emin olunmalıdır).


Kamuoyuna ilanen duyurulur.


Not:Teknik Yardım Masası hizmeti ücretsizdir. Yardım masasından yararlanma süresi azami 30 dakika olacaktır. Bu süreyi verimli kullanmak adına soruların önceden belirlenip hazırlıklı olunması rica olunur.