TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

2012 Yılı Teknik Destek Programı Dördüncü Dönemi Başarılı Başvuru Sahipleri’yle Sözleşme İmzalandı.
31 Ocak 2013 Perşembe
2012 Yılı Teknik Destek Programı 4. Döneminde başarılı bulunan teknik destek talep sahibi kurumlar ile sözleşmeler imzalandı.


Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ile “Bilişim Sistemlerinin Yönetimi Ve Güvenliği” Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Yozgat İl Özel İdaresi  ile “Yozgat İl Özel İdaresi Teknik Personeli Netcad Eğitimi Alıyor Projesi” Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Melikgazi Belediyesi ile “Melikgazi Hizmet İçin Çalışıyor” Projesi Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Yozgat Valiliği ile “Sulama Birliklerine Eğitim Desteği” Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Gemerek Kaymakamlığı ile “Gelişim İçin Eğitim” Projesi Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.Kayseri İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile “Çiftçilerle ve Üreticilerle İletişim Köprüleri Kuruyoruz Projesi” Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Sivas İl Sağlık Müdürlüğü ile “Sağlıkta Efektif Liderliğin Anahtarı” Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Sivas Emniyet Müdürlüğü ile "Emniyet Personelinin Teknik Kapasitesinin Arttırılması Projesi"  Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Şarkışla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile “Kosgeb Destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Kayseri Mali Müşavirler Ve Muhasebeciler Derneği İle “Muhasebecilerin Bilgisi ve İletişimi Güçleniyor” Projesi Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.


Zihinsel Yetersiz Çoçukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Kayseri Şubesi ile "Kendimi Geliştirmek İstiyorum" Projesi Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.