TR | EN
    

BİZDEN HABERLER

2014 Yılı Mali Destek Programlarının Tanıtımına Şarkışla ve Çekerek’te Devam Edildi…
17 Aralık 2013 Salı
Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) tarafından 2014 yılı mali destek programları kapsamında potansiyel başvuru sahiplerini bilgilendirmek amacıyla düzenlenen bilgilendirme toplantılarına 12.12.2013 tarihinde Şarkışla ve Çekerek ilçelerinde devam edildi.

Yapılan toplantılara Şarkışla’da; Şarkışla Kaymakamı Davut GÜL ,Kaymakam Adayı Orhan KÜÇÜK, Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, İl Genel Meclis Üyesi Osman Aydın,  kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve iş adamları katıldı.

Çekerek’te ise; Çekerek Kaymakamı Kürşad ATAK  ve Aydıncık Kaymakamı Özgür KÖRÜKÇÜ, Çekerek Belediye Başkanı Duran ÖZKAN ve Aydıncık Belediye Başkanı Ferat AKTAN, ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile iş adamları katıldı.

Toplantılarda açılış konuşmalarından sonra, Ajans Uzmanları tarafından mali destek programlarının bilgilendirme sunumları yapıldı. Sunum sonrasında katılımcılardan gelen sorular cevaplandırıldı.
Ayrıca toplantılarda ORAN’ın il ve ilçelerden gelen her türlü bilgilendirme ve eğitim talebine açık olduğu belirtildi.  Mevlana Mahallesi, M.K.P Bulvarı, No:79, Kat: 5-6 P.K: 38080 Kocasinan/KAYSERİ
  +90 352 352 6726 (ORAN)
  info@oran.org.tr